Популярні запити

UKRKINO » Серіали » Клон

Клон 1 сезон

O Clone
Клон
Постер к Клон
Мої цікавинки

  Клон 1 сезон

  O Clone
  (6.9)
  Багатоголосий закадровий
  HD 480p
  Інтерес користувачів
  6.914
  Кінопошук 7.4 (49 711 голосів)
  UKRKINO 6.9 (14 голосів)
  IMDB 8.1 (2 556 голосів)
  Смерть молодого хлопця Діогу стала приголомшливою звісткою для всіх родичів: журиться батько Леонідас і сумує брат-близнюк Лукас. Незважаючи на церковну освіту, один з близьких людей вирішує все змінити. Зведений батько Аугурту який роздирається болем, наважується зробити клонування, щоб повернути представника роду що пішов з життя. Генна інженерія - спосіб, покликаний повернути загиблого, але щоб здійснити задумане потрібно зробити штучне запліднення з підсаджування клітини до чужої жінки. Зважившись на процедуру, дівчина Деуза народжує малюка під ім'ям Лео, за вихованням якого має намір спостерігати Альбі. Дорослішання дитини супроводжується низкою жахливих подій, пов'язаних не тільки зі скандальною появою клону, але і наркотиками, зрадами, зрадою і ревнощами.
  Багато цікавих моментів подарують і наслідки укладеного шлюбу не по любові, в який з необережності вступила нещасна дівчина Жади. Центральне місце в серіалі займають філософські бесіди, в першу чергу між Алі і Альбер, щодо допустимості здійснення людиною речей, які в релігійному розумінні знаходяться у винятково компетенції Бога.
  Подивіться найуспішніший бразильський серіал, випущений вже більше 15 років тому, але який досі володіє вражаючою художньою цінністю. Спритні повороти сюжету, герої що запам'ятовуються і колоритна атмосфера Сходу - контрастні складові атмосферного бразильського кінопроекту, готового збагатити життя глядача достатком сентиментальних епізодів і нових вражень.
  В даному відео міститься вшита реклама. Адміністрація порталу до даної рекламі відношення не має!

  Клон 2002 дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості Full HD 1080p без реєстрації!

  • Плеєр #1
  • Плеєр #2
  • Трейлер
  Вимкнути світло
  Відгуки 1
  Додати до закладки
  Видалити з закладок
  Трейлер Клон