Популярні запити

UKRKINO » Мультфільми » Король Лев

Король Лев

The Lion King
Король Лев
Постер к Король Лев
Мої цікавинки

  Король Лев

  The Lion King
  (8.3)
  Дубльований
  HD 1080p
  Інтерес користувачів
  8.323
  Кінопошук 8.8 (492 319 голосів)
  UKRKINO 8.3 (23 голосів)
  IMDB 8.5 (921 330 голосів)
  У правителя Муфаси і його дружини Сарабі народжується первісток. Шаман Рафіка урочисто показує його всім підданим. Щасливі батьки називають малюка Сімба. Коли левеня підростає, воно чує від Муфаси про Коло Життя. Кожен житель савани повинен зайняти в ньому своє місце. Також батько повідомляє, що колись Сімба стане правити цими землями. Левеня дуже радіє, але така перспектива не влаштовує брата царя, Шрама. Адже до народження спадкоємця саме він був першим і єдиним претендентом на трон. Обманом лев приваблює наївного племінника на Слонове кладовищі в засідку до гієн, але батько встигає врятувати сина. Однак Шрам не залишає своїх спроб знищити брата і готує чергову пастку. Рятуючи Сімбу вдруге, король не виживає. Його підло зіштовхує зі скелі Шрам. Звинувачений дядьком у вбивстві, Сімба втікає в джунглі і виростає там в оточенні безтурботних Тимона і Пумби. Однак він спадкоємець, і незабаром обставини змушують повернутися додому і почати бій з дядьком…

  Муфаса був відважним і справедливим царем звірів. Він мудро керував своїми підлеглими, і завжди втручався в суперечки і конфлікти, щоб їх вирішувати. Одного разу у Муфаси і Сарабі народився маленький левеня, який повинен був зайняти місце короля в майбутньому. В результаті Сімба був представлений на скелі перед усіма тваринами, які зібралися, щоб привітати левеня. Але у дитинчати був серйозний і підступний ворог в особі хитрого дядька Шрама.

  Шрам мріяв зійти на трон, тому придумав підступний план, згідно з яким вдалося вбити брата, адже той кинувся рятувати Сімбу від розлюченого стада антилоп. А потім Шрам самостійно скинув брата зі скелі, після чого порадив Сімбі втекти, адже дядькові вдалося переконати племінника, що саме його звинуватять у загибелі батька. В результаті Сімба відправляється подалі в джунглі, де одного разу зустрічає Тимона і Пумбу, які допомагають йому переглянути життєву філософію. А зустріч з вірним Рафіка підказує вже дорослому і змужнілому леву, що пора повернутися і зайняти своє місце у прайді.

  В даному відео міститься вшита реклама. Адміністрація порталу до даної рекламі відношення не має!

  Король Лев 1994 дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості Full HD 1080p без реєстрації!

  • Плеєр #1
  • Плеєр #2
  • Трейлер
  Вимкнути світло
  Відгуки 1
  Додати до закладки
  Видалити з закладок
  Трейлер Король Лев
  -->