Популярні запити

UKRKINO » Всі фільми » Новинки кіно » Пурпурові серця

Пурпурові серця

Purple Hearts
Пурпурові серця
Постер к Пурпурові серця
Кадри з фільму:
Мої цікавинки

  Пурпурові серця

  Purple Hearts
  (8.3)
  Netflix | Професійний дубльований
  HD 1080p
  Інтерес користувачів
  8.315
  Кінопошук 7.2 (14 580 голосів)
  UKRKINO 8.3 (15 голосів)
  IMDB 6.7 (31 057 голосів)
  Співачка-початківець Кессі знаходила справжнє задоволення і порятунок від проблем у музиці. Вона мріяла про успішну кар'єру, але тимчасово переживала не найпростішу фінансову ситуацію, намагаючись вибратися з боргової ями. Така можливість з'явилася після зустрічі з морським піхотинцем, котрий погодився на придуману дівчиною інтригу.
  Найближчим часом Люк мав відправитися у складі важливої ​​місії на Близький Схід. Наявність офіційного шлюбу сприяло поліпшенню його матеріального забезпечення та передбачало пільги. Для Кессі такий варіант здавався ідеальним, оскільки дозволяв вирішити більшу частину матеріальних проблем. Зіграти фіктивний шлюб авантюристам виявилося простим і можливим, тому вони не збиралися тривалий період метатися в сумнівах.
  Відразу після вирішення всіх документальних моментів парочка планувала далі йти кожен своєю дорогою, але у долі з цього приводу виявилися власні погляди. Трагічний випадок став причиною перегляду молодят запланованих дій. Вони мали за короткий час впоратися з наслідками того, що відбувається, не особливо переживаючи щодо того, як складеться майбутнє.
  В даному відео міститься вшита реклама. Адміністрація порталу до даної рекламі відношення не має!

  Пурпурові серця 2022 дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості Full HD 1080p без реєстрації!

  • Плеєр #1
  • Трейлер
  Вимкнути світло
  Відгуки 0
  Додати до закладки
  Видалити з закладок
  Трейлер Пурпурові серця