Популярні запити

Ворон

The Raven
Ворон
Постер к Ворон
Мої цікавинки

  Ворон

  The Raven
  (0.0)
  Професійний дубльований | студія «Ді Ар»
  HD 1080p
  Серійного вбивцю зупинить лише той, хто надихнув його на злочин
  Інтерес користувачів
  0.00
  Кінопошук ( голосів)
  UKRKINO 0.0 (0 голосів)
  IMDB ( голосів)
  Дана кінокартина режисера Джеймса МакТіга - це спроба відчути життя одного з наймістичніших та загадкових письменників дев'ятнадцятого століття. Доживаючи свої останні дні, Едгар Аллан По збирається одружитися з дівчиною на ім'я Емілі, проте його планам заважає низка загадкових вбивств. Містика полягає в тому, що серійний вбивця копіює почерк злочинів, описаних письменником у своїх детективах.

  Фільм Ворон не є автобіографічним, проте дозволяє глядачеві поглянути за завісу життя великого автора. Страшне і криваве вбивство, скоєне в Балтіморі, змушує поліцію звернутися за допомогою до Едгара Аллана По, оскільки на місці злочину слідство виявляє записки, призначені письменнику. Як виявиться, його талант полягає не лише у написанні мистецьких творів. Якщо ви станете дивитися фільм Ворон, то виявите, що автор відомого однойменного вірша має проникливий розум і чітку ерудицію. Вступивши до коаліції з місцевою поліцією, письменник та детективи спільно зобов'язані припинити злочини у місті. Проте зупинити дії душогуба виявиться дуже нелегко. Його злочини стають все витонченішими, а залишені підказки та послання несуть у собі якийсь сенс, розкрити який детективи не в змозі. Благо, розум і мислення Едгара Аллана По дає слідству певний результат. Злочинець входить у якусь психологічну гру з письменником, і остаточно незрозуміло, у чому його мотив. Історія набирає неабияке напруження, коли виникає загроза над членами сім'ї головних героїв. І чим ближче розгадка, тим більшої небезпеки вони наражаються.

  Цей художній фільм наповнений містичними подіями та відвертістю сцен. Якщо вам до душі цей жанр кіномистецтва, а тим більше, якщо ви є фанатом детективних новел великого американського письменника, цей фільм призначений саме для вас. Тим більше що в образі Едгара Аллана По зіграв актор Джон Кьюсак.
  В даному відео міститься вшита реклама. Адміністрація порталу до даної рекламі відношення не має!

  Ворон 2012 дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості Full HD 1080p без реєстрації!

  • Плеєр #1
  • Трейлер
  Вимкнути світло
  Відгуки 0
  Додати до закладки
  Видалити з закладок
  Трейлер Ворон