Популярні запити

UKRKINO » Турецькі серіали » Рання пташка

Рання пташка 1 сезон

Erkenci Kus
Рання пташка
Постер к Рання пташка
Мої цікавинки

  Рання пташка 1 сезон

  Erkenci Kus
  (7.9)
  Професійний дубльований
  HD 720p
  Інтерес користувачів
  7.9130
  Кінопошук 7.8 (5 345 голосів)
  UKRKINO 7.9 (130 голосів)
  IMDB 7.3 (4 275 голосів)
  Головна героїня турецького серіалу «Рання пташка» Санем звикла прокидатися рано і радіти новому дню. Вона живе з батьками і сестрою, допомагає батькові в сімейній лавці і мріє стати письменником. Санем докучає сусідський хлопчина, який вже багато років безуспішно намагається закохати в себе нашу героїню і невпинно кличе заміж.
  У серіалі звичне життя дівчини змінюється, коли одного ранку старша сестра Лейла приносить новину - в рекламне агентство, де вона працює, потрібен новий співробітник. Дізнавшись про це, батьки вмовляють Санем спробувати влаштуватися на це місце, і дівчина поступається. На співбесіді дівчина зачаровує власника агентства Азіза і його сина Емре - фінансового директора, і її приймають на роботу.

  Якраз в цей же час агентство відзначає ювілей, куди запрошені всі співробітники, в тому числі Санем, Лейла і Джан - інший син Азіза, загадковий фотограф. На святі дівчина заблукала і ненавмисно зайшла не в той зал, через що в темряві її поцілував незнайомець. Санем не може забути цей поцілунок і, здається, заочно закохується в цю людину. Вона намагається знайти чоловіка, якого про себе називає загадковим Альбатросом, не здогадуючись, що її коханий знаходиться набагато ближче, ніж вона передбачає.

  Чим закінчаться пошуки загадкового Альбатроса, як вирішуватимуться сімейні справи Санем і чи не зміняться оптимізм і життєрадісність нашої героїні.
  В даному відео міститься вшита реклама. Адміністрація порталу до даної рекламі відношення не має!

  Рання пташка 2018 дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості Full HD 1080p без реєстрації!

  • Плеєр #1
  • Плеєр #2
  • Трейлер
  Вимкнути світло
  Відгуки 1
  Додати до закладки
  Видалити з закладок
  Трейлер Рання пташка